Mińska Pyza od Kuchni

Zapraszamy Państwa do niezwykłej restauracji położonej w centrum miasta, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.
Dominują w niej tradycyjne dania kuchni polskiej i potrawy “jak u mamy”, nie stronimy jednak od specjałów kuchni europejskiej,
które cieszą się dużym powodzeniem. Do Państwa dyspozycji jest klimatyzowana sala oraz stoliki pod dachem w “ogródku piwnym” (w okresie letnim).
Codziennie czekają na Państwa dania wykonane z najświeższych produktów wysokiej jakości – nie stosujemy gotowych półproduktów
– i pyszne zestawy obiadowe (zupa + drugie danie) codziennie kilka zestawów do wyboru. Zaskakujemy również specjalnościami szefa kuchni,
takimi jak pieczona w piwie golonka z chrupiącą skórką, wykwintna kaczka po staropolsku z jabłkami z sosem z owoców leśnych, oryginalny boeuf Strogonow czy domowe pikantne flaki.

Lubimy zdumiewać swoich Klientów, dlatego regularnie przygotowujemy oryginalne oferty i promocje.
Aby na bieżąco śledzić co się u nas dzieje, proszę polubić nas na Facebooku – www.facebook.com/MINSKA.PYZA

Ogródek

Główny ogródek znajduje się z tyłu lokalu pod specjalnym zadaszeniem, gdzie można przyjemnie zjeść posiłek na świeżym powietrzu. Natomiast jesienią, dla Państwa komfortu, instalujemy lampy grzewcze oraz zaopatrujemy w ciepłe koce.

Sale

Restauracyjna sala na parterze oferuje 10 stolików, na których zawsze można znaleźć świeże rośliny. Ściany ozdabiają obrazy przedstawiające urokliwe zakątki Mińska Mazowieckiego, uwiecznione przez malarza Stefana Chabrowskiego (wypożyczone z Muzeum Ziemi Mińskiej dzięki uprzejmości p. L. Celeja)

Na I piętrze czeka na Państwa klimatycznie urządzona sala, w której na co dzień można zjeść elegancki posiłek i napić się dobrego alkoholu. Na specjalne okazje sale można wynająć i urządzić w nich niezapomniane przyjęcie.

Dysponujemy dużą salą na I piętrze (mieszczącą do 50 osób) oraz mniejszą na II piętrze mieszczącą do 30 osób.

Przyjęcia Okolicznościowe

Mińska Pyza jest doskonałym miejscem do zorganizowania wyjątkowych przyjęć i imprez okolicznościowych takich jak imieniny, urodziny,
komunie, chrzciny czy wieczory panieńskie i kawalerskie, może być także świetnym punktem na dyskretne spotkania biznesowe.
Dysponujemy dużą salą na I piętrze (mieszczącą do 50 osób) oraz mniejszą na II piętrze (mieszczącą do 30 osób). Sale te są urządzone przytulnie, z zachowaniem niepowtarzalnego klimatu, a blask ognia w kominku doda uroku każdej uroczystości.
Skomponujemy wyśmienite menu dostosowując je do charakteru przyjęcia, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania i wymagania (także dla wegetarian, wegan, osób nietolerujących glutenu, etc.). Dobierzemy również kartę win i alkoholi.
Profesjonalna i miła obsługa zapewni Państwu opiekę przez cały czas trwania imprezy. Stworzyliśmy „Kącik małej Pyzy”, który pozwoli Państwa pociechom zająć się zabawą w trakcie przyjęcia. Na Państwa życzenie zagwarantujemy doświadczoną opiekunkę.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

OFERTA CATERINGOWA

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej oferty cateringowej. Przygotujemy i dowieziemy wybrane potrawy, a także obsłużymy przyjęcia i imprezy okolicznościowe.

Proponujemy sprawdzone przez nas i naszych Klientów dania z karty, możemy również skomponować menu na życzenie Klienta uwzględniając jego sugestie. Mińska Pyza świadczy usługi zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

MENU CATERINGOWEMENU CATERINGOWEZADZWOŃ I ZAMÓWZADZWOŃ I ZAMÓW