Mińska Pyza od Kuchni

Zapraszamy Państwa do niezwykłej restauracji położonej w centrum miasta, ale jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku.
Dominują w niej tradycyjne dania kuchni polskiej i potrawy “jak u mamy”, nie stronimy jednak od specjałów kuchni europejskiej,
które cieszą się dużym powodzeniem. Do Państwa dyspozycji jest klimatyzowana sala oraz stoliki z parasolami w “ogródku piwnym” (w okresie letnim).
Codziennie czekają na Państwa dania wykonane z najświeższych produktów wysokiej jakości – nie stosujemy gotowych półproduktów
– i pyszne zestawy obiadowe składające się z minimum 2 posiłków do wyboru. Zaskakujemy również specjalnościami szefa kuchni,
takimi jak pieczona w piwie golonka z chrupiącą skórką, wykwintna kaczka po staropolsku z jabłkami, oryginalny boeuf strogonow czy domowe pikantne flaki.

Lubimy zdumiewać swoich Klientów, dlatego regularnie przygotowujemy oryginalne oferty i promocje
– aby na bieżąco śledzić co się u nas dzieje, proszę polubić nas na Facebooku – www.facebook.com/MINSKA.PYZA

Ogródek

Nowy główny ogródek znajduje się z tyłu lokalu. Od czerwca będziemy w nim serwować m.in. dania z grilla na miejscu.
Natomiast jesienią, dla Państwa komfortu, instalujemy lampy grzewcze oraz zaopatrujemy w ciepłe koce.

Sale

Restauracyjna sala na parterze oferuje 10 stolików, na których zawsze można znaleźć świeże rośliny. Ściany ozdabiają obrazy przedstawiające urokliwe zakątki Mińska Mazowieckiego, uwiecznione przez malarza Stefana Chabrowskiego (wypożyczone z Muzeum Ziemi Mińskiej dzięki uprzejmości p. L. Celeja),
a darmowy poczęstunek pobudzi każdy apetyt.


Na I piętrze czeka na Państwa klimatycznie urządzona sala, w której na co dzień można zjeść elegancki posiłek i napić się dobrego alkoholu. Na specjalne okazje sale można wynająć i urządzić w nich niezapomniane przyjęcie.

Dysponujemy dużą salą na I piętrze (mieszczącą do 40 osób) oraz mniejszą, tzw. „VIP room” (do 12 osób) – sala na 1p do 60 osób, VIP room na 2p  do 10 osób. Sala klubowa na 2p – do 20 osób.

Przyjęcia Okolicznościowe

Mińska Pyza jest doskonałym miejscem do zorganizowania wyjątkowych przyjęć i imprez okolicznościowych takich jak imieniny, urodziny,
komunie, chrzciny czy wieczory panieńskie i kawalerskie, może być także świetnym punktem na dyskretne spotkania biznesowe.

Dysponujemy dużą salą na I piętrze (mieszczącą do 40 osób) oraz mniejszą, tzw. „VIP room” (do 12 osób). Sale te są urządzone przytulnie,
z zachowaniem niepowtarzalnego klimatu, a blask ognia w kominku doda uroku każdej uroczystości.

Skomponujemy wyśmienite menu dostosowując je do charakteru przyjęcia, biorąc pod uwagę Państwa oczekiwania i wymagania
(także dla wegetarian, wegan, osób nietolerujących glutenu etc.). Dobierzemy kartę win, alkoholi, a nasz barman stworzy z nich niepowtarzalne kolorowe drinki.
Profesjonalna i miła obsługa zapewni Państwu opiekę przez cały czas trwania imprezy. 
Stworzyliśmy „Kącik małej Pyzy”,
który pozwoli Państwa pociechom zająć się zabawą w trakcie przyjęcia. Na Państwa życzenie zagwarantujemy doświadczoną opiekunkę.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania!

OFERTA CATERINGOWA

Zapraszamy Państwa do korzystania z naszej oferty cateringowej. Przygotujemy i dowieziemy wybrane potrawy, a także obsłużymy przyjęcia i imprezy okolicznościowe.

Proponujemy sprawdzone przez nas i naszych Klientów dania z karty, możemy również skomponować menu na życzenie Klienta uwzględniając jego sugestie. Mińska Pyza świadczy usługi zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

MENU CATERINGOWEMENU CATERINGOWEZADZWOŃ I ZAMÓWZADZWOŃ I ZAMÓW